Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení sazby

Sazby povinného ručení má každá se společností jiné. Díky tomu se liší také výsledná cena, kterou si můžete vypočítat na internetu díky mnohým kalkulátorům. Abyste si udělali přehled o jednotlivých cenách, je potřeba si uvědomit, že musíte také trochu spolupracovat. V internetových kalkulátorech stačí vyplnit několik údajů, týkajících se Vás a také vozidla. Díky těmto údajům mohou být vypočteny jednotlivé sazby a nabídky, které jsou Vám nabídnuty v porovnání. Mezi základní informace, které je třeba vyplnit, patří objem motoru vozidla, výkon vozidla, typ vozidla, užití vozidla a také rok výroby vozidla. Dalšími informacemi jsou poštovní směrovací číslo, město a datu narození pojistníka.

Díky těmto informacím jsou kalkulátory schopny velmi přesně vypočítat výslednou cenu povinného ručení. K jednotlivým nabídkám povinného ručení, je možné také připlatit si zajímavá připojištění. Jde například o pojištění zavazadel a majetku osob jedoucích ve vozidle. Pojištění proti poškození přírodními živly, pojištění proti srážce se zvířaty a mnoho dalšího. Je-li pojištění sjednáno online pomocí internetu, dosáhnete ihned na téměř deseti procentní slevu.

Slevu je možné dostat také na další produkty, jako jsou havarijní pojištění a podobně.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Ceny povinného ručení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.