Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Kdy se hodí celoroční cestovní pojištění?

Cestovní pojištění je nezbytností před každou zahraniční cestou. Vyrážíte na služebku, na dovolenou k moři nebo do Alp? Nikdy nevíte, co se vám na cestě přihodí. Nepodceňujte rizika a pojistěte se. Pokud jste pravidelným návštěvníkem cizích zemí, nebo tam hodláte strávit dlouhou dobu, oplatí se vám uzavřít celoroční cestovní pojištění.

 

Ušetříte čas i peníze

Měsíc v Čechách, další v Německu, další v Indii nebo v Alpách – střídáte země jako ponožky? Nebo pracujete v zahraničí a domů se vracíte jen na víkendy? Pak jednoznačně uzavřete cestovní pojištění na celý rok. Nejenže ušetříte své peníze, ale také čas, který pokaždé sjednáním pojištění strávíte.

 

Roční cestovní pojištění je určeno všem, kteří do zahraničí cestují pravidelně, ať za sportem, zábavou či prací. Pokud se rozhodnete cestovat do zahraničí na několik měsíců v kuse, nezapomeňte se ujistit, že po Vás pojišťovna nebude vyžadovat opakovaný návrat do ČR po 30 až 45 dnech. Na porovnání nabídek použijte online srovnávač, který za vás vyhodnotí nejaktuálnější nabídky českých pojišťoven.

 

Proč nestačí Evropský zdravotní průkaz

Kvalita zdravotní péče, kterou dostanete jenom na základě Evropského zdravotního průkazu nebo evropského formuláře (ten musíte mít v Turecku, Srbsku a Černé Hoře), není úplně prvotřídní. Za první můžete průkaz nebo formulář uplatnit pouze ve veřejném zařízení, které nemusí odpovídat všem standardům. Za druhé zde platí povinnost uhradit spoluúčast za ošetření i léky. Cestovní pojištění se tak jednoznačně vyplatí i v těchto zemích.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Cestovní pojištění. Záložka zde.

Komentáře jsou uzavřeny.