Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Kooperativa povinne ruceni

Kooperativa patří mezi jedny z největších pojišťoven, které působí na našem trhu. Cílem je pojišťovny je poskytování kvalitních služeb. Hlavní specializaci má pojišťovna však na pojištění vozidel. Povinné ručení u Kooperativy je možné sjednat velmi jednoduše, například díky online formuláři. V nabídce pojišťovny najdete speciální produkt, který se jmenuje NA100Pro. Jde o povinné ručení, které poskytuje pojištěnci velké výhody, jimiž jsou hlavně: možnost vyřízení škody přímo v Kooperativě bez ohledu na to, u které z pojišťoven je pojištěn viník nehody. Pokud bude škoda na vozidle prokazatelně nezaviněná, pak bude uhrazena celá škoda. Vozidlo je samozřejmě pojištěno také proti živlům, což je hlavní specializace pojišťovny. Asistenční služby pojišťovny jsou také na vysoké úrovni.

Jako bonus je možné sjednat také komplexní pojištění vozidla na míru. Díky tomu se přizpůsobí také cena povinného ručení. Oprava vozidla je provedena v co nejkratším čase, díky smluveným servisům, které mají s Kooperativou sjednány smlouvy. Více podrobností najdete na oficiálních stránkách pojišťovny, stejně tak jako kontaktní údaje v případě dotazů a nejasností.

Ceník pojištění

Komentáře jsou uzavřeny.