Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení Allianz

Allianz patří mezi největší pojišťovny, které se u nás nacházejí. Z toho plyne, že i v její nabídce najdeme pojištění vozidel. Konkrétně jde o povinné ručení a také o havarijní pojištění. Povinné ručení od Allianz se dělí na tři kategorie, přesněji na Normal, Optimal a Exkluziv. Hlavním rozdílem mezi nimi je výše pojistných výloh na majetek a na zdraví. U Normal jde o 35 milionů korun, Optimal je navýšeno na 50 milionů korun a Exkluziv dosahuje dokonce na 100 milionů korun. Vyšší třídy toho povinného ručení se hodí spíše pro profesionální řidiče z povolání, jelikož normální člověk tak velké krytí nepotřebuje. U Allianz narazíte také na jedinečné výhody a možnosti. Existuje zde také pojištění proti poškození živlem. Přesněji jde o vichřici, úder bleskem, povodeň, požár nebo dokonce pád stromu.

Nově mají téměř všechny pojišťovny také pojištění proti poškození vozidla zvířetem. Jde například i o poškození elektroinstalace malými hlodavci. Velmi zajímavá je také garance mobility, kdy jako řidič zaviníte nehodu a zraníte se. Allianz Vám vyplatí až 500 tisíc korun na koupi nového vozidla a poté bude po deset let vyplácet roční rentu 30 tisíc korun.Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojištění vozidel a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.