Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení Axa

AXA je další z velké řady pojišťoven, které na našem trhu poskytují pojištění vozidel. S pojištěním od AXA si můžete nechat pojistit každé lehké užitkové vozidlo, které dosahuje maximální hmotnosti 3,5 tuny s maximálním počtem sedadel 9.

Samozřejmostí je také přidělená česká registrační značka. U AXA je také možné pojistit přívěs nebo také osobní automobil do celkové hmotnosti 750 kilogramů, tento může být i obytný. AXA nabízí velké množství připojištění, která zahrnují úrazové pojištění pro každou přepravovanou osobu.

Za smrtelnou nehody je vypláceno 100 tisíc korun a za trvalé následky částka 200 tisíc korun. Žádným překvapením není ani připojištění skel vozidla, které se vztahuje na jejich zničení, ale také na krádež.

Maximální pojistné plnění v jednom pojistném období je však 20 tisíc korun a spoluúčast je 20 procent, přičemž minimální částka je 1 tisíc korun.

Připojistit si můžete také zavazadla na zničení v důsledku živelné události, poškození a zničení nebo ztráty při dopravní nehodě.

Samozřejmě se pojištění vztahuje také na krádeže, vloupání, loupežná přepadení na zavazadla, která jsou umístěna ve vozidle nebo na střešním nosiči. Jak vidno Axa se umí postarat o své klienty velmi kvalitně, proto není na co čekat.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojištění vozidel a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.