Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení Slavia

Pojišťovna Slavia poskytuje produkt povinného ručení za velmi výhodných podmínek. Jako součást povinného ručení můžete získat samozřejmě odškodnění finanční ztráty řidiče spojených s dopravními přestupky řešenými ve správním řízení. Během prvního roku jízdy bez nehod se můžete dostat již na 30 procent slevy díky bonusům.

Během druhého roku se pak můžete spolehnout, že dostanete slevu ve výši 50 procent, protože bonusy se Vám budou za jízdu bez nehod zvyšovat. Samozřejmostí je také limit na pojistné plnění pro škodu na zdraví ve výši 35 milionů korun.

Dále jde také o limit pojistného plnění pro škody na věcech a ušlém zisku, tyto jsou také ve výši 35 milionů korun. Mezi další slevy na povinném ručení pro rok 2015 patří sleva 30 procent pro invalidy, tedy pro vozidla s úpravou řízení. Dále jde o slevu 15 procent na vozidla od 3,5 tuny do 12 tun, které mají zároveň stáří nad šest let. Velmi překvapivá je také sleva 5 procent na používání zimních pneumatik.

Jedná se samozřejmě pouze o zimní období a tato nabídka platí pro automobily do 3,5 tuny.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojištění vozidel a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.