Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení ČPP

Povinné ručení je možné sjednat také u České podnikatelské pojišťovny. Mezi hlavní charakteristiky povinného ručení zde patří možnost tvorby pojištění doslova na míru. Také si můžete vybrat mezi třemi limity s různým plněním. Samozřejmostí jsou také rozsáhlé asistenční služby, které jsou Vám k dispozici v případě poruchy či nehody. Pokud budete jezdit bezpečně a beze škod, pak se můžete těšit například na zajímavé slevové bonusy. Speciální extra bonus profi je možné získat i v případě, jste-li naprostými nováčky. K povinnému ručení si můžete zajistit také pojištění na vozík nebo moped zcela zdarma. Pojistné události jsou u této pojišťovny řešeny vždy velmi korektně a také co nejrychleji. Zdarma jako bonus můžete také získat pojištění řidiče, což je jistě velmi zajímavá nabídka.

Při přechodu od jiné pojišťovny je samozřejmostí také přepis získaných bonusů, takže budete moci kalkulovat se snížením ceny povinného ručení. V případě jakýchkoli nejasností je možné obrátit se na jakoukoli pobočku, kde Vám všechno zodpoví. Samozřejmostí je také kontakt pomocí elektronické pošty nebo telefonem.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojišťovny povinné ručení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.