Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení Kooperativa

Povinné ručení od Kooperativy je jedním z mnoha produktů, které si pojišťovna připravila pro své klienty. Povinné ručení a další možnosti ohledně pojištění vozidel jsou hlavní náplní pojišťovny. Kooperativa si pro své zákazníky připravila velkou nabídku v oblasti pojištění vozidel. Jde hlavně o nabídky jako jsou povinné ručení na míru, povinné ručení NA100Pro, havarijní pojištění, havarijní pojištění pro motocykly a také dodatková pojištění a asistenční služby. Komplexní pojištění na míru poskytuje například povinné ručení pro všechny kategorie vozidel. Dále se můžete těšit také na možnost sjednání pojištění nezaviněné nehody a také živelné pojištění vozidla, které můžete získat dokonce zdarma. Ihned při sjednání povinného ručení obdržíte slevu na havarijní pojištění.

Je tedy výhodné založit si oba dva produkty zároveň pokud trváte na jejich vlastnictví. Kooperativa poskytuje také nejširší nabídku pojištění v oblasti dodatkových služeb. Samozřejmostí je také sleva až 20 procent na havarijní pojištění při nadstandardním zabezpečení vozidel a také sleva 75 procent na bezpečnostní zařízení SHERLOG. Kooperativa poskytuje pouze vysoce kvalitní služby, což je velmi výhodné pro jejich klienty.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojišťovny povinné ručení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.