Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení Triglav

Povinné ručení od pojišťovny Triglav má několik variant. Jde především o pojištění varianty Basic a také Exclusive. Ve variantě Basic jsou nastaveny limity na škodu na zdraví a také na věcech a ušlém zisku na 35 milionů korun. Součástí tohoto balíčku je také základní balíček asistenčních služeb a také pojištění právní ochrany. Balíček Exclusive nabízí limity škody na majetku a zdraví ve výši 75 milionů korun. Dalšími částmi pojištění je také asistenční služba Plus, úrazové pojištění pro řidiče, smrt úrazem je pojištěna na 100 tisíc korun. trvalé následky po úrazu jsou pojištěny na 200 tisíc korun a tělesné poškození je pojištěné částkou 50 tisíc korun.

Pojištění zavazadel je do výše 5 tisíc korun a pojištění právní ochrany ve výši 30 tisíc korun. Jako bonus je zde také pojištění pro případy střetu se zvířaty a škody za zaviněné nehody při střetu dvou vozidel ve výši 10 tisíc korun. Jako bonusy můžete dosáhnout také na 60 procent za bezeškodní průběh pojištění. První bonusy je možné získat již za 10 měsíců od rozhodné doby. Samozřejmostí je také možnost převodu bonusu na rodinného příslušníka v rámci jedné pojišťovny.

Doplňková pojištění poskytují pojistku na zavazadla, skla vozidla a náklady na zapůjčení  náhradního vozidla bez spoluúčasti.

Ceník pojištění

Tento záznam byl zaslán Pojišťovny povinné ručení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.