Nejvýhodnější povinné ručení

Nabízíme nejvýhodnější povinné ručení a srovnání povinného ručení. Slevy dosahují výše desítek procent a zřízení pojištění je velmi rychlé. Nechejte si vypočítat povinné ručení právě teď a zcela zdarma.

Povinné ručení a havarijní pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění jsou dva produkty, které jsou mnohdy provázány. Povinné ručení je klasicky uzavíráno na každé vozidlo, protože bez něj není možné s vozidlem jezdit na dopravních komunikacích. Navíc pokud budete přistiženi při jízdě s vozidlem, které nemá povinné ručení, pak se můžete připravit na velmi tučné pokuty. Havarijní pojištění není nutné sjednávat povinně.

Jedná se pouze o dobrovolnou volbu. V případě havarijního pojištění budou pojišťovnou zaplaceny všechny škody, které na vozidle způsobíte. Samozřejmě je zde jakási procentuální spoluúčast, která se však obvykle zastavuje na na částce 10 tisíc korun a výše nepostupuje.

Havarijní pojištění nabízejí v podstatě všechny pojišťovny, bude záležet pouze na podmínkách smlouvy, kde Vám budou vyhovovat více. Havarijní pojištění může být mnohdy sjednáno i na počátku smlouvy o povinném ručení, díky tomu je možné získat na něj poměrně zajímavé slevy. Bližší informace o těchto produktech najdete na oficiálních stránkách pojišťoven, které se tím zabývají. Sjednání obou produktů do jednoho balíčku je vždy výhodnější a ušetří Vám poměrně zajímavé částky.

Ceník pojištění

Komentáře jsou uzavřeny.